Ieškau partnerio, parduodu

Paskelbta sausio 28 d.

Turiu ilgametę patirtį organizuojant metalo gaminių, tokių, kaip vidaus ir lauko turėklai, vartai, tvoros, laiptai, įvairūs dekoratyviniai gaminiai gamybą ir montavimą. Taip pat, turiu gerus kontaktus ir ryšius su dekoratyvinių metalo gaminių tiekėjais Lietuvoje ir užsienio šalyse, rimtais meistrais ir montuotojais, mano įmonė taip pat vykdė ir iki šiol minimaliai vykdo tokių gaminių detalių prekybą, kurią galima būtų vystyti ir plėsti ir dabar.
Nenorėčiau apleisti šios veiklos, tačiau esu pensinio amžiaus realistas, todėl Ieškau rimtų partnerių tokiai bendrai veiklai vystyti, kuriems , galbūt, ateityje perduoti šį verslą abipusiai naudingomis sąlygomis arba parduodu šį verslą ar įmonę sutartine kaina dabar.
Esu vienintelis įmonės akcininkas, įmonė yra geros reputacijos, dirbanti nuo 1995 m, neturėjusi ir neturinti jokių skolų ar įsipareigojimų, PVM mokėtoja. Yra man priklausančios patalpos- gaminių ekspozicija, nedidelis sandėlis Vilniuje, esant rimtam reikalui, būtų galimybė jas išplėsti.
Bendraučiau tik su turinčiais rimtus ketinimus, sąžiningais, darbščiais, pareigingais žmonėmis.
Kaina
sutartinė