Hattori Sushi

Paskelbta sausio 7 d.

Parduodamas žinomas ir ypač gerą reputaciją turintis prekės ženklas, pagrindinė iš Japonijos atsivežta įranga, receptūros. Kartu su paketu perleidžiu ir pagrindinį sushi šefą, dirbantį už labai protingą valandinį atlyginimą.
Apie Hattori Kaune daug pasakoti nereikia. Tai visiems žinomas prekės ženklas, kurio konkurentas tik Sushi Masters. Receptūras ir apmokymus rengėme su Japonijos sushi šefais, dalį įrangos ir įrankių irgi gavome iš ten. Vakarieniauti pas mus atvyksta daug žinomų žmonių ir visų Lietuvos miestų, o receptūras atkartoti bando aplinkiniai sushi barai. Turime didelį sekėjų ratą, generuojame dideles apyvartas. Įmonė nuo pat pirmos savo darbo savaitės veikė pelningai.
Pardavimo priežastis – prieš tris mėnesius atsidarėme restoraną, tačiau pagrindinė ateinanti publika ten įsivaizduoją barą, tad daugiausiai pinigų jame surenkame iš gėrimų pardavimų bei privačių vakarų, todėl nuspręndėme atsisveikinti su sushi ir erdvę paversti baru. Prekės ženklas parduodamas be įmonės, be patalpų – už šią kainą siūlau Hattori Brandą, logbooką, visas teises, technologines korteles, apmokymą, pagrindinę reikalingą įmonę (tik profesionali ir pirkta nauja prieš du metus), taip pat dalį komandos, bei komandos galvą. Pardavimų lubos pasiekiamos tik dėl to, kad nespėjame gaminti visų užsakymų, todėl wolt ir bolt pas mus dažnai išjungti, kas reiškia didelį potencialą daryti daugiau, turint didesnes patalpas ir didesnę virtuvę. Kartu su vardu duosiu kontaktus ir suderinsiu sutartis su tiekėjais iš japonijos, iš kurių gauname specialius ryžius, actą ir dalykus, kuriuos paminėti galėsiu tik po pardavimo dėl verslo paslapčių.
Esant norui, kartu parduočiau ir tikrą samurajaus kaukę, kuri buvo pagrindinė Hattori restorano pažiba ir interjero detalė.
Yra galimybė parduoti ir visą restoraną, bet ši kaina aptariame individualiai.
Kaina
€ 9,900