Grožio salono verslas

Paskelbta liepos 25 d., 2021

Parduodamas grožio salono verslas.
Patalpos yra su nuomos sutartimi. Yra galimybė kartu įsigyti ir mažąją bendriją.
Grožio salonas veikia nepilnus metus. Šiuo metu dirbas pagal darbo vietos nuomos sutartis 11 grožio specialistų. Darbo vietos nuomos kaina kas antrai dienai 200 eur. Salonas įrengtas naujai, moderniai, yra atskiras erdvus laukiamasis, bendroje zonoje yra įrengtos trys kirpėjų vietos, dvi galvos plautuvės, viena manikiūro darbo vieta, du kosmetologiniai kabinetai, erdvi darbuotojams skirta poilsio zona, kurią galima paversti dar vienu kabinetu. Salonas yra Savanorių prospekte, netoli aklujų sankryžos, puikus susisiekimas, yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė su rezervuotomis vietomis klientams ir darbuotojams. Salonas įrengtas ir po kapitalinio remonto, jums nebereikės išvedžioti santechnikos, naujų vamzdžių bei naujos elektros instaliacijos. Visi salono langai yra su nuleidžiamomis apsauginėmis žaliuzėmis, automatinėmis įėjimo durimis bei šarvuotomis durimis iš vidinio kiemo pusės pro laiptinę. Aplink daug biurų ir didelis srautas žmonių, viena judriausių Kauno gatvių. Salono išlaikymas (nuoma + komunaliniai mokesčiai) net žiemos metu su šildymo sąskaitomis – iki 900 eur. Pastatytas naujas galingas karštam vandeniui boileris. Salonui yra sukurti instagram ir facebook puslapiai. Salonas veikia pelningai. Įsigijus verslą nebereikia pradėti nuo nulio, jau turėsite surinktą gerų specialistų komandą. Galima papildomai įrengti dar 2 darbo vietas (visažistui ir kabinetą) ir jas išnuomoti, kas dar padidintų pelną. Salonas įrengtas ir verslas sukurtas sau, tačiau parduodamas nes savininkai išsikrausto į užsienį.
Salono plotas – 84,04 kv.m.
Salonas su dabartinėmis įrengtomis darbo vietomis (6 darbo vietos, 2 pamainos, 12 nuomos sutarčių x 200 Eur) gali generuoti 2400 Eur pajamų, apytiksliai apie 1500 eur pelno. Įrengus dar 2 darbo vietas ir išnuomavus dviems pamainoms ( 4 papildomi darbuotojai x 200 Eur) pelną padidintų papildomais 800 Eur. Taip pat pelną padidintų ir papildoma prekyba kosmetikos produkcija (yra vietos statyti prekių stendus laukiamajame).
Nuomos sutartis sudaryta ilgalaikė penkeriems metams su galimybe prasitesti. Patalpas nuomoja juridinis asmuo, t.y. papildomai nesiskaičiuoja 15 proc. GPM. Nuomotojas yra suinteresuotas nuomoti ilgam, tad labai atsižvelgia į susidariusias situacijas dėl pandemijos, nuomos mokesčius sumažindamas ir atidėdamas.
Kontaktuoti galite telefonu: +370 (605) 15 342
Kaina- 40000 Eur.
Kaunas. Savanorių pr.
Kaina
€ 40,000
+37060515342
skelbimo autorius: Olivija