Giluminio valymo siurblys SteamLur

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Https://steamlur.eu/lt/giluminio-valymo-siurblys/
Net jei ir skrupulingai prižiūrėtume baldus, vis vien nepavyks išvengti nepageidaujamų sunkiai išvalomų dėmių. Į audinį įsigėrus vyno, tušo, rašalo, kraujo ar riebalų dėmėms ir išmoningiausiai namų šeimininkei gali nusvirti rankos. Gerai, jei dėmę pastebėjote iškart ir pašalinote, bet ką daryti, jei ši įsisenėjo? Arba po ilgalaikio naudojimo baldai tapo purvini, juose prisikaupę dulkių?
Giluminio valymo siurblys SteamLur Giluminio valymo siurblys SteamLur
Daugelis pasakytų, jog, ko gero, mėgstamam foteliui, krėslui ar sofai pirminę išvaizdą geriausiai sugrąžinti padės cheminis valymas, kuris atliekamas naudojant specialias chemines priemones, siurblius ir kitus baldams valyti skirtus įrankius. Juos naudojant įsisenėję nešvarumai, purvas ir dulkės pirmiausia yra apdorojami chemiškai, iškeliami į paviršių, po to pašalinami.
Tačiau, kaip rodo praktika, ši procedūra ne visuomet veiksminga. Kai kurios įsisenėjusios dėmės, ypač jei baldas šviesus, yra nebeišvalomas, pavyzdžiui, uogienių, kraujo, vyno. Nepavyks pašalinti ir augintinio paliktų „pėdsakų“ ant audinio paviršiaus, jei jau praėjo keletas mėnesių – ant audinio išliks gelsvos dėmės.
Taigi geriausia cheminį valymą rinktis jei norite pašalinti po ilgo naudojimo prisikaupusius nešvarumus, nusėdusias dulkes.
Kaip valoma?
Ši gyventojams ir verslo įstaigoms teikiama paslauga yra dviejų rūšių – baldai valomi giluminiu cheminiu arba sausu cheminiu būdu. Pastarasis būdas taikomas rečiau, o kai kurios valymo paslaugas teikiančios įmonės net nerekomenduoja jo.
Kaip teigia specialistai, po giluminio cheminio valymo baldai drėgni išlieka keletą valandų ir ant jų rekomenduojama sėdėti geriausia tik kitą dieną. Beje, prieš kelerius metus, kol dar nebuvo naudojamos tokios pažangios priemonės ir taikomi modernūs valymo būdai kaip šiandien, po valymo baldų paviršius drėgnas išlikdavo mažiausiai keletą dienų.
Tuo tarpu minkštus baldus išvalius sausuoju cheminiu būdu, jų paviršius iškart jau būna sausas ir naudoti tinkamas iškart. Taip yra todėl, kad švarinant baldus šiuo būdu naudojamos kiek kitokios priemonės, kurios po valymo išsiurbiamos specialiu siurbliu iš baldo paviršiaus ir šis iškart išdžiovinamas. Tačiau, kaip minėjome, šis būdas taikomas retai ir juo
Kaina
€ 1,375