Garų plovimo mašina SteamLur

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

"St-3000" galingas mobilus garų generatorius skirtas automobilių ir kito transporto kėbulo, ratlankių, variklio efektyviam plovimui. Plovimas garais su St-3000 gali būti atliekamas bet kurioje vietoje, įranga yra lengvai pervežamą iš vienos vietos į kitą. Plauna ir poliruoja garais, vienam automobiliui išnaudojant apie 4 litrus vandens, nereikalauja drenažų turėjimo.
https://steamlur.eu/lt/automobiliu-salonu-valymo-kebulo-plovimo-iranga/
Galingas mobilus garų generatorius, skirtas automobilių ir kito transporto kėbulo, ratlankių, variklio efektyviam plovimui. St-3000– yra ekologiška įranga, atverianti papildomas galimybes automobilių plovimo sektoriuje ir reikalaujanti minimalių investicijų. Ekonomiškas sprendimas automobilių plovyklai, nėra būtinybės statytis boxą (box) ieškoti patalpų, organizuoti brangiai kainuojančius nuotekų vamzdžius ir valymo statinių pastatymus.
St-3000 – galingas garų generatorius su dideliu katilu, veikiantis nuo 220V arba 380V tinklo. Trys išoriniai kaitinimo elementai ir du vidaus kaitinimo elementai leidžia nepertraukiamai dirbti beveik neprarandant garų našumo rodiklio.
St-3000 išvalo dėmes, rūdis, mazutą, ir kitą purvą. Garais išvalo paviršius, pagamintus iš metalo, betono, stiklo, gumos, plastiko, ir t.t.
Funkcijos
Reguliuojamas garų tiekimas Automatinis vandens tiekimas į katilą iš nuimamo rezervuaro (10 litrų) Galimybė visiškai nuleisti vandenį iš katilo per vožtuvą Dezinfekcijos priemonių ir ploviklių purškimas garais panaudojant papildomą priedą CVK36 Reguliuojamas garų tiekimo galingumas Ratai su stabdžiais gali būti blokuojami Automatinė garso signalizacija ir garų tiekimo blokavimas esant vandens trūkumui rezervuare;
Kaina
sutartinė