Garantuotas pelnas

Paskelbta sausio 27 d.

Laba diena, turiu puikų pasiūlymą investuoti į importo eksporto verslą. (Biržos prekė) Investuočiau pats ir be jokių dalybų, bet taip išeina, kad šiuo metu neturiu tokios galimybės. Esmė tokia.
Turiu tiekėją ir klientą. Tiekėjas patikrintas, klientas Lietuvoje didelė ir daug metų sekmingai dirbanti įmonė todėl problemų nekils. Dokumentacija licenzijos, leidimai, muitinės klausimai (susipažinta ir sutvarkoma jau išnagrinėtos). Neatskleidinėsiu visko iki galo kol nesusitiksime ar neaptarsime visko 100% bendradarbiavimo sutarties, dalybų su galutinėmis sąlygomis darbo pasiskirstymo jei partneris dalyvautu veikloje ir pan.
Bet truputi galiu papasakoti. Startuoti reikalinga 15 000eu suma. Tada nusiperkame ir atsigabename produktą x į Lietuva, parduodame užsakovui x, atsiskaitome likusią dalį tiekėjui ir gauname 23 000eu pliusą kadangi tai biržos prekė reikalingos licenzijos bei kiti dokumentai bet ten kaip ir minėjau viskas išnagrinėta ir sutvarkoma kadangi produkto x kaina yra pastoviai svyruojanti biržoje, buvo patikrintos kainų svyravimo gairės bet patikrinus kainų kilimo ir kritimo gaires per paskutinius 2metus didelio kritimo nėra ir atėmus pardavimo ir pirkimo kainos santykį į minusą nedirbam (100%) . O šiai dienai numatomas pliusas nuo 1 krovinio kaip ir minėjau 23 000eurų jau atėmus visas išlaidas. Su pirkėju galime užfiksuoti konkrečią kainą prieš kroviniui atvykstant. (20dienų) Todėl jei krovinio kaina pradėtų kristi biržoje gabenimo metu, mes galime užfiksuoti pirkimo kainą sutartimi ir taip apdrausti savo pajamas.
Tai va mano pasiūlymas rimtam investuotojui 20-30% + 12mėnesių nuo pelno. + investuotos sumos gražinimas. (investuota suma gražinta bus po 2 krovinių t.y 3mėn). Likę 9 mėnesiai tik procentas nuo pelno. Jei viskas gerai krovinių skaičius didės. Tai ir jūsų pelno dydis kils praėjus terminui (9mėn). Bus galimybe dirbti toliau. Viso bendrai būtume 3 partneriai. Jūs aš ir kolega juristas kuris sutvarkytu visus teisinius klausimus, bendradarbiavimo sutarčių, klientų, užsakovų sutarčių bei visų kitų juristinių klausimų.
Jei jums idomu susisiekite. Aptartume dėtaliau.
Nr: +37062141981 Karolis
Kaina
€ 15,000