Kaina
sutartinė

Galimybė užsidirbti papildamų pajamų

pažymėti
Paskelbta rugsėjo 13 d., 2019

Sveiki,

Ar jūsų darbartinis darbas nedžiugina? Atsibodo ilgas valandas dirbti darbe ir klausytis nepatenkinto boso?

Norite daugiau atostogų, kelionių ir dirbti pasirinktu laiku?
Norite stipriai pagerinti savo finansinę padėtį?
Ar svajojate apie savo nuosavą verslą?
Ar tiesiog ieškote papildomų galimybių užsidirbti, bet esate pasiryžęs įdėti pastangų, šis pasiūlymas Jums tobulai tinka ir mes Jums padėsime.

Dirbti galima Jums patogiu būdu: iš namų - internetu, telefonu, gyvai, randant sau priimtiną būdą.

Yra galimybė keliauti po pasaulį palankiomis sąlygomis arba nemokamai (turint tam tikrą rezultatą), kadangi tapus klubo nariu turite galimybę naudotis kelionių platforma, apimančia visas turizmo paslaugas.
Pradžiai reikalingos tam tikros investicijos, kurios įdėjus pastangų greit atsiperka, vėliau - garantuotos kasdienės pasyvios pajamos su neribotomis jų augimo galimybės. Taip pat suteikiame patyrusių kolegų pagalbą ir palaikymą, kad greičiau pasiektumėte norimus tikslus, yra daug medžiagos ir informacijos, kuri padės efektyviau dirbti.

Daugiau informacijos apie kompanijos veiklą galite sužinoti peržiūrėję video: https://www.youtube.com/watch?v=CnmXsfnOW5Y&feature=youtu.be

Bendraujantiems rusų kalba yra sukurta automatizavimo sistema, kurioje užsiregistravę gausite daug papildomos informacijos apie kompaniją, mokymus, galėsite iš arčiau susipažinti su kompanijos veikla. Registracija niekuo neįpareigoja, ji nemokama pirmąsias 20 d., tiek laiko pakanka apsispręsti ar norite prisijungti ir aktyvuoti savo narystę: www.MWRlife.com/indre

DĖMESIO! Iki rugsėjo 15 d. yra paskelbta akcija ELITE narystei įsigyti, apie kurią nėra minima prezentacijoje. ELITE narystę galima įsigyti net su 66% nuolaida.

Konsultantė Indrė