Finansinė gerovė,finansinė laisvė

Paskelbta balandžio 26 d., 2021

Puiki galimybė neturint pradinio įnašo pradėti nuosavą verslą.
Jums nereikia mesti esamo darbo, nereikia kardinaliai dėl to keisti gyvenimo būdo,galite po truputį pradėti kurti pasyvių pajamų šaltini.
Čia kaip su traukiniu, išjudinti sunku, bet ilgainiui traukiniui įsibėgėjus-sustabdyti sudėtinga. Net garsūs verslininkai pripažįsta, kad neturint pradinio kapitalo, tinklinis marketingas ideali galimybė pradėti verslą.
Taigi siūlau jungtis prie Livioon kompanijos mano paskyros: https://vitalijuskentra.livioon.com ir pradėti veikti. T.y. jeigu reikia pirkti savo reikmėms prekes, tas, kurias perkate kitose vietose ir rekomenduoti tą daryti kitiems.Kuo didesnį tinklą sukūrsite,tuo didesnė galimybė sugeneruoti didesnias apyvartas, kuo didesnę mėnesinę apyvartą sugeneruosite, tuo didesnius uždarbius pasieksite.
Šis verslas kaip ir bet kuris verslas ar darbas nėra lengvas.Tačiau jeigu jūs "alkana(s)" ir neturite išskirtinės idėjos kaip pastatyti verslą, tai puiki galimybė jums po truputų irtis į priekį ir jei tikėsite ir veiksite aktyviai ankščiau ar vėliau jums pavyks. Livioon kompanijos prekes ir taip perka, jos paklausios.
Klausimas, kurioje vietoje jūs būsite, jeigu panašiu būdu uždirbate kitoje kompanijoje, viskas puiku. Tačiau dažniausiai žmonės perka bet kur. Jie pastoviai leidžia pinigus, net nesusimąstydami, kad pirkdami ne bet kur, gali pradėti uždirbinėti realius pinigus.
Taigi didžioji masė žmonių perka bet kur iš to turėdami tik produktus, kita reikšminga masė žmonių perka tinklinio marketingo kompanijose neturint paskyros, jie sumoka brangiau už gerus produktus. Mažesnė dalis žmonių nepatingi atsidaryti paskyrą tinklinio marketingo kompanijoje šiuo atveju Livioon kompanijoje ir taip jie nuspierka pigiau savo reikmės. Tik palyginus maža dalis sugeba dar ir pardavinėti tas prekes taip uždirbdami ir labai maža dalis iš to uždirba didelius pinigus plėsdami savo tinklą. Kur jūs esate šiuo metu? ir kur norėtumėte būti?
detalesnė info:
https://vitalijuskentra.livion.com
vitalijus.kentra@gmail.com
+37060974117
Kaina
sutartinė