Elektroninė parduotuvė

Paskelbta rugsėjo 13 d., 2022

Parduodama elektroninė parduotuvė NOJA.LT


https://noja.lt (elektroninėje parduotuvėje atvaizduojama tik pirminė informacija)
Galima parduodi su visa įmone "MB" arba atskirai tik el. sistemą su visomis sutartimis.
Pasirašytos sutartys su lietuvos prekyvietėms Varle.lt, Pigu.lt (visos baltijos šalys). Taip pat ir Užsienio prekyvietės tokios kaip: Amazon, Ebay.
Sudarytos sutartys su tiekėjais tiek namų apyvokos/baldų, tiek laisvalaikio prekės, aksesuarai ir rūbai kategorijose. Išpirktos metinės narystės pas tiekėjus. Taip pat yra bendradarbiavimas su prestižiniu Lietuvos baldų gamintojo brandu. *Prekyba vyksta "droppshipping" būdu, kad neinvestuoti į prekių sandėliavimą.
Prekyba vyksta sėkmingai. Bet šiuo metu prekyba esame pristabdę, dėl laiko stokos, kadangi nukreipėme visą savo laiką į kitą veiklą.
Įmonė turi aukštus atsiliepimus iš kleintų tiek rekvizituose, tiek pigu.lt sistemoje.
Dėl detalios išsamios informacijos, prašome susisiekti telefonu. (Jei nepavyksta susisiekti, skambinkite per whatsapp, viber)
*Įsigijus, padėsime tiek su svetainių vystimu ant įvairiausių platformų, techniniais dalykais, prekių administracija, tiekėjais, siuntomis ir visko ko tik reikės valdyti procesus (Pridėsime siuntų pakuotes, kurjerinius vokus). Patarsime ką ir kur daryti yra efektyvu ir naudinga. Taip pat pasidalinsime su labai plačiu ir personalizuotu tiekėjų sąrašu.

Kaina
€ 6,700
+37066464906
skelbimo autorius: Egidijus