Elektroninė parduotuvė-prekyba žaislais

Paskelbta gegužės 24 d., 2021

Parduodu internetinę žaislų, skirtų vaikams, parduotuvę zaislaivisiems.lt, kuri prekiauja naujais bei nekondiciniais žaislais vaikams. Tai puiki galimybė pradėti savo papildomą verslą iš namų. Parduotuvei nereikalingas sandėlys. Visos parduotuvės prekės integruotos iš tiekėjų turimų prekių. Parduotuvėje viskas yra sutvarkyta, integruota kad parduotuvė būtų valdoma kuo paprasčiau. Valdymas LTU kalba per WordPress platformą. Sukurtas elektroninės parduotuvės dizainas. Dirbame su vienu tiekėju iš Lietuvos, bet galima prijungti ir daugiau tiekėjų.
Parduotuvė savo veiklą vykdo jau 7 mėnesius laiko.
Parduotuvei nereikia didelių išlaidų, investicijų. Parduotuvės išlaikymas tik 70eur/metams už verslui skirtą serverį. Domeno pratęsimas 10eur/metams. Parduotuvėje integruota automatiška atsiskaitymo sistema per Paysera. Klientui nupirkus prekę pinigai automatiškai įkrenta į tavo Payseros sąskaitą ir prisijungęs prie parduotuvės administravimo matai visus užsakymus. Valdymas yra padarytas kuo paprastesnis.
Parduotuvė turi savo nuolatinių klientų, kurie prisiregistravę sistemoje. Parduotuvėje yra integruota kainų nuolaidų darymo modelis, tai leidžia visoms prekėms padaryti kainas ar nuolaidas kokias tik pats nori. Taip pat nesunkiai galima pažiūrėti kokios yra tiekėjų kainos. Pelnas priklauso nuo skirto laiko parduotuvės veiklai.
Gavus užsakymus iš tiekėjo reikia prisijungti prie tiekėjų sistemoje ir rezervuoti prekes. Prekes galima išsiųsti tiesiogiai iš tiekėjo sandėlio, galima išsiųsti ir patiems, į klientų pasirinktus pristatymo adresus, t.y paštomatus ar paštą, galima siųsti ir Venipak kurjeriu.
Pridedam likusius nekondicinius žaislus (A ir B kategorija), kurių vertė 150eur (pardavus šiuos žaislus galima uždirbti iki 200% pelno). Bendra pardavimo kaina 550eur (žaislų likutis + elektroninė parduotuvė). Žaislai supakuoti dėžėse, atsiųsime nemokamai Venipak kurjeriu Lietuvoje. Galime išrašyti sąskaitą-faktūrą, kaina 500eur+PVM.
Kaina
sutartinė