Elektroninė maisto papildų parduotuvė Choice 4 fit

Paskelbta gegužės 20 d., 2021

Parduodu internetinę maisto papildų parduotuvę Choice 4 fit, kuri prekiauja maisto papildais moterims ir vyrams, sportuojantiems ar tiesiog norintiems papildyti kasdienį maisto racioną. Choice 4 fit tai ne tik internetinės parduotuvės pavadinimas, tačiau tai yra ir jau sukurtas rinkoje žinomas brandas.
Tai puiki galimybė pradėti savo verslą. Visos parduotuvės prekės integruotos iš tiekėjų turimų prekių. Mūsų parduotuvėje yra virš 100 maisto papildų su aprašymais ir nuotraukomis. Parduotuvėje viskas yra sutvarkyta, integruota kad parduotuvė būtų valdoma kuo paprasčiau. Valdymas per shopify platformą. Verslo valdymas šios platformos dėka yra vienas paprasčiausių rinkoje ir kiekvienas pradedantis galės nesunkiai išmokti valdyti elektroninę parduotuvę. Parduotuvėje integruota automatiška atsiskaitymo sistema per Paysera. Klientui nupirkus prekę pinigai automatiškai įkris į Jūsų payseros sąskaitą ir prisijungę prie pardutouvės administravimo matysite visus užsakymus.
Turime pagrindinius du tiekėjus iš Lenkijos. Taip pat turime užmezgę kontaktus ir su kitais tiekėjais iš kitų šalių.
Turime pastovius klientus - ne tik fizinius asmenis, bet ir juridinius.

Parduotuvė savo veiklą vykdo virš dviejų metų. UAB Choice 4 fit yra nepriekaištingos reputacijos verslo subjektas. Neturintis ir niekada neturėjęs skolų. Gautas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimas prekiauti maisto papildais.
Turime parduotuvės Facebook puslapį su 5000 sekėjais, bei užkurtą instagramo profilį, kuriuos naudojame reklamai.
Taip pat į kainą įskaičiuotas jau turimas papildų stockas už maždaug 1000 Eur savikainos. Papildai ilgai galiosiantis, turėsite pakankamai laiko juos realizuoti.

Parduotuvė nereikalauja didelių išlaikymo kaštų, maždaug 100 Eur/mėn.

Tai gali būti puiki pradžia Jūsų verslui!
Kaina
sutartinė