El.parduotuvė dirbanti dropshipping principu

Paskelbta gegužės 4 d.

Www.myliupirkti.lt
Puikus pasiūlymas pradedantiems verslą. Parduotuvė yra pilnai automatizuota, labai lengva administruoti, tam pilnai užtenka vieno žmogaus.
Parduodame profesionalų kurtą elektroninę parduotuvę.Tai yra itin patogi ir profesionali el. parduotuvė. Su naujausiais dizaino elementais ir patogia paieškos bei naršymo sistema vartotojui.
Vieną brangiausių ir profesionaliausių puslapio valdymo, koregavimo, duomenų, prekių, klientų informacijos tvarkymo, užsakymų administravimo bei daug kitų privalumų ir funkcijų turinčią platformą . Taip pat, parduotuvės išmaniają versiją, kuri skirta patogiam naršymui telefonu ar planšete. Pridėsime "Facebook" grupė
Atiduodame Autorinį logo ir Profesionalius el. paštus info@myliupirkti.lt ir d.prekyba@myliupirkti.lt , taip pat galima padaryti daug kitu profesionalių el. paštu pagal poreikį.
Pasirasytas sutartis su GF lizingu.
Parduotuvė veikia "drop-shipping" principu, todėl prekių savo sandėlyje turėti nebutina, jūs matote tiekėjo sandėlio likutį ir juo naudojatės. Tai yra labai patogu, nes jum nereikes jokių papildomų investicijų. Galesite skirti visus pinigėlius reklamai!
Mūsų pagrindinis tiekėjas yra iš Olandijos , kainos tikrai geros, pristatymas ir grąžinimas NEKOMAMAS! Tai yra didelis pliusas.
Pridėsime Lietuvoje ir Olandijoje esančių ir su mumis dirbusių tiekėjų konkaktus! Su konkrečiais žmonėmis, su kuriais reikia šnekėtis dėl prekių. Taip pat, saraše rasite ne tik tų tiekėjų, su kuriais dirbame, bet ir daug kitų tiekėjų prekiaujančių įvairiausiomis kitokiomis prekėmis. Visą informaciją, kokias prekes tiekia konkretus tiekėjas rasite saraše.
Naudojama Verskis platforma planas “Lyderis” su maksimaliu sistemos funkcionalumu ir individualiai sukurtu dizainu. Įdiegtos Integracijos leidžia itin supaprastinti el. parduotuvės valdymą, didžiausią dėmesį skiriant el. parduotuvės asortimento vystymui ir klientų aptarnavimui.
Internetinė parduotuvė padaryta taip kad būtų labai lengva dirbti, viskas labai aišku , o kas neaišku turėsite savo asistentą kuris el. paštu arba telefonu jum padės išspręst bet kokią problemą.
Ši parduotuvė dirbo pagal Infividualios veiklos pažymą ir kolkas nebuvome PVM mokėtojai, tai pat ir jus galesite iš pradžiu dirbt.
Kilus klausimams rašykite el. paštu petrenko.diana@gmail.com arba skambinkite/rašykite telefonu +37068495487 .
Kaina
€ 6,000