Didelių žaislų parduotuvė - stabilus pelningas projektas

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Dėl susiklosčiusių aplinkybių parduodamas už savikainą prekybos didžiuliais pliušiniais žaislais verslas Vilniuje (prekybą meškinais tęsime tik Kauno mieste).
Verslas yra pelningas ir nereikalaujantis daugybės laiko. Puikiai tinka kaip papildoma iš namų dirbantiems žmonėms. Didžiulės pajamos sugeneruojamos per Kalėdų ir Valentino dienos laikotarpį. Plačiau papasakosime susidomėjusiems.
Investicija atsipirks pardavus visas mūsų paliekamas prekes. Sandėlyje paliksime daugiau nei 100 didžiulių pliušinių meškinų (100-260cm dydžio). Projekto kaina iš esmės priklauso nuo paliekamo sandėlio likučio dydžio. Šią veiklą vykdysime tik nebe Vilniuje. Tad ir projekto kaina priklauso iš esmės nuo paliekamo sandėlio likučio dydžio.
Paliekamas ir biuras su stelažais meškinams laikyti, kimšti ir sandėliuoti (žinoma neprivaloma). Parduodama ir interneto svetainė(-ės) su itin aukštais GOOGLE reitingais ir dideliu lankomumu - pagrindinis šio verslo varikliukas :)
Šį verslą vykdome nuo 2014 metų. Tad turime tikrai didelį žinių bagažą. Didmenininkai su sutartomis ypatingai geromis produkcijos kainomis iš Lietuvos ir užsienio parduodantys jau paruoštus žaislus ir atskiras jų dalis (kailius, kamšalą ir t.t.).
Kaina
€ 3,500