Dekupažo verslas

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

#verslasparduodamas #veiklamoterims #verslas #dekupazas #kuryba
Sveikos, moterys, mano bičiulė parduoda išmylėtą ir savo rakomis sukurtą verslą. Tai ir kūryba ir prekyba viename :)
Parduodamas kūrybinės-prekybinės veiklos verslas. Verslą sudaro: * išskirtinės teisės dažam ir jų pardavimui (Annie Sloan); * išdirbtas prekinis ženklas; * eshopas www.sentimento.lt * Seminarų ir mokymų veikla; * baldų dekupažas.
Mėnesio pajamos nuo 650 eur. Išlaidos: Studijos nuoma Kauno centre (Parodos g.) 50 eur/mėn. mokesčiai įskaičiuoti. Galima pirkti ir be vietos. Tai nedidelė patalpa, bet dažų atsargos ir parodomoji vitrina-stendas pilnai telpa.
Veikla ir uždarbis susideda iš 4 krypčių: • Dažų pardavimai tiesiogiai klientams studijoje ir el. parduotuvėje www.sentimento.lt • Baldų perdažymai klientams pagal jų užsakymus. • Senų baldų perdažymas ir pardavimas mugėse, turguose arba per skelbimus. • Pinigų uždirbimas iš seminarų, mokymų. Sukurta fb svetainė https://www.facebook.com/sentimento.design/ Instagram https://www.instagram.com/sentimento.lt/
Perspektyvi veikla remiantis ekologiškumo ir daiktų perdirbimo tendencijomis. Plačiai žinomas kreidos dažų brandas Annie Sloan su stipria marketingine puse https://www.anniesloan.com/ Padeda plėtoti verslą, duoda patarimų. Galima nuolat vykti į mokymus Londone arba Rygoje. Naujam savininkui perleidžiama: dažai, vitrina-stendas, keletas baldų, Sentimento ženklas, bukletai, www.sentimento.lt svetainė ir el. parduotuvė, FB bei Instagram svetainės, el. paštas, klientų kontaktai, mokymų medžiaga. Veikla įteisinta individualios veiklos pagrindu. Mokymus galima vesti studijoje arba išvažiuojamuoju principu. Perspektyvoje galima užsiimti tapyba ant baldų. Apmokysiu, kaip reikia prižiūrėti šį verslą ir suteiksiu tikslias instrukcijas, kaip organizuoti ir vesti mokymus bei pritraukti klientų. Parduodu, nes išvykstu gyventi į kitą LT miestą.
Kaina
€ 4,000