Kaina
€ 1,700

Cheminio valimo iranga carwash

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d.

Sveiki parduodu puiku daikta norintems susikurt savo versla. Parduodu uz puse kainos nauja kainoja 3450e. su akcija Cia galite rasti visa info apie garu generatoriu http://www.ecoparclean.com/lt/garu_generatorius_Carwash_BF310Z/29 Carwash Vienintelis pasaulyje, analogų neturintis, užpatentuotas garų generatorius skirtas automobilio cheminiam arba ekologiškam valymui ir plovimui. Valo ir dezinfekuoja garais, šiltu oru džiovina grindis ir sėdines po valymo.
Daudiau informacijos:http://ecoparclean.com/lt/automobiliu-cheminio-garais-salonu-valymo-dzio...
Carwash – galingas ir daugiafunkcinis garų generatorius, specialiai pritaikytas automobilio valymui. Garų jėga, karšto vandens/plaunamosios priemonės tiekimas, aspiracija (įsiurbimas), šilto oro tiekimas ir plati aksesuarų gama suteikia galimybę atlikti kompleksinį cheminį automobilio salono valymą ir plovimą. Garai lengvai patenka į sunkiausiai pasiekiamas vietas, išvalo ir atnaujina bet kokias dangas pagamintas iš tekstilės ir natūralios odos, dezinfekuoja ir pašalina nemalonius kvapus. Plaunančiosios priemonės išpurškimo karštu oru koncepcija padidina valymo efektyvumą ir leidžia sumažinti plaunančiųjų priemonių panaudojimą daugiau kaip 50% . Plovimo priemonė prasiskverbia į medžiagos poras nesušlapindama sėdinės vidinės dalies. Snapelio konstrukcija suteikia galimybę vienalaikiai įsiurbti visą tiekiamą skystį ir garus, išvengiant lašų kritimo ant sėdinės ir lubų valymo metu. Galingas trijų stadijų variklis surenka dulkes ir skystį į integruotą šiukšlių rinkimo prietaisą, pagamintą iš nerūdijančio plieno. Šilto oro teikimo įsausinimo sistemos dėka, Carwash greitai išdžiovina automobilio sėdines ir grindis. Ozonavimo funkcija suteikia galimybę sunaikinti nemalonius kvapus ir išdezinfekuoti automobilio saloną- ( pagal užsakymą ).
Carwash gali išspręsti sekančias problemas:
Vienalaikio garų tiekimo ir įsiurbimo funkcijos dėka išvalys ir atnaujins natūralią odą ir audinį Susitvarkys su sunkiais išpurvinimais, surinks gyvūnų kailį nuo veliūro paviršių, pašalins kramtomąją gumą Išplaus ir išdžiovins stiklus, išvalys visus plyšius ir sunkiai pasiekiamas vietas. Sausais garais išvalys ir atnaujins lubas, nesukeliant medžiagų atsiklijavimo ir nutysimo Išdžiovins automobilio sėdines ir grindis. Džiovinimas sausu oru apytiksliai užtrunka 20 minučių. Ozono pagalba pašalins nemalonius kvapus ir išdezinfekuos ( pagal užsakymą ). Carwash funkcijos:
Automatinis vandens tiekimas į boilerį Reguliuojamas garų tiekimas Tvirtųjų ir skystųjų medžiagų aspiracija (įsiurbimas) Vienalaikis garų/vandens/plovimo priemonės tiekimas ir aspiracija (įsiurbimas) Plovimo priemonės šildymo temperatūra 40° Plovimo priemonės išpurškimas šilto oro forma 50° Sėdinių ir kilimėlių džiovinimas šilto oro pagalba 50° Automobilio salono ozonavimas ( pagal užsakymą ).