Betono masės plytelių – gamybos cechas.

Paskelbta rugpjūčio 22 d., 2021

Apie Mus:
Mūsų gaminamos apdailos plytelės yra plačiai naudojamos fasadų apdailai, sienų restauracijai, vidinių sienų dekoravimui, įvairių dekoratyvinių elementų kūrimui ir pan. Plytelės yra lengvos ir paprastai montuojamos, atitinka visas technines charakteristikas, keliamas fasado apdailos plytelėms. Dėl ilgalaikės darbo patirties ir begalės bandymų, esame sukaupę plačią plytelių spalvų gamą. Apdailos plytelės paruoštos klijuoti ant bet kokio tvirto pagrindo: armuoto putų polistirolo (EPS, polisterelo), gipso kartono, OSB plokščių, blokelių, silikatinių plytų mūro arba tiesiog ant paprasto betono.
Pagal užsakovo pateiktas konkrečias detales galime atlikti individualius užsakymus:

gaminiai iš betono (kaip apdailos plytelės),
fasado architektūriniai elementai,
dekoratyviniai gaminiai ir pan.
Gaminama produkcija:

Dekoro plokštė kartu su apšiltinimo medžiaga- tampa vis populiaresnis produktas, kurį nesunkiai galima sumontuoti pačiam.

Plytelės „Long“ 50 x 5,5 x 1,5 cm – pigesnis, bet ne blogesnis analogas klinkerio tipo plytelėms.

Sendintos plytelės - įvairių spalvų, galima parinkti spalvą pagal individualų užsakymą.

Skalūno imitacijos plytelės - didelio formato 50x50x1,5 cm (montavimui nereikia specialių įrankių ir varžtų, greitai montuojamos, paslepiamos visos varžtų montavimo vietos.

Parduodam:

Veikiantį verslą, (internetinis puslapis, facebook auditorija, įrenginiai, personalo apmokymai)

Įrenginiai:

didelio našumo betono maišyklė, maža betono maišyklė, vibrostalas, polistirolo pjaustymo stalas, stelažai- stacionarūs ir transportavimo stelažai, įrenginiai skirti formų gamybai.

Formų gamybos įrenginiai sudaro esminę vertę - nes galėsite kurti naujus ir kopijuoti kitus produktus, taip pat galite gaminti ir parduoti formas skirtas klientams kurie nori savarankiškai gaminti plyteles iš gipso (to dar niekas nesiūlo Lietuvoje).
Kaina
sutartinė
+37061427184
skelbimo autorius: Sergej