Betono gamybos verslas

Paskelbta balandžio 10 d.

Siūlome Jums pradėti pelningą betono gamybos verslą. Gaminate betoną, jį parduodate ir uždirbate pinigus. Didesniuose miestuose yra betono mazgai, tačiau problematiška su betonu yra atokesniuose vietovėse. Tokiu atveju labai praverčia mobilus betono mazgas. Jūs ne tik uždirbate patys gamindami betoną, bet dar ir sutaupote pinigus betono transportavimui. Betono gamyba yra pelninga investicija, kuri turint užsakymų greitai atsiperka ir neša pastovų pelną. Atsiperkamumas priklauso nuo užsakymų ir yra apie vienerius metus. Vėliau gaunate ~10.000-20.000Eur pelno per mėnesį.

Parenkame, parduodame ir pajungiame visą įrangą, reikalingą prekinio ir technologinio betono gamybai - įvairaus našumo mobilius ir pusiau mobilius betono mazgus, transporterius, cemento šnekus ir bunkerius.

Padedame sertifikuoti betono gamybos įrangą, sudaryti betono receptus, rasti medžiagų tiekėjus. Turint sertifikuotą įrangą, galėsite išrašyti atitikties deklaracijas savo pagamintam betonui ir jo gaminiams.

Remontuojame ir aptarnaujame betono mazgus, renovuojame senus betono mazgus.

Reikalui esant, atidarome UAB, registruojame PVM mokėtojais, paruošiame visą dokumentaciją, reikalingą betono gamybai ir pardavimui.

Esame oficialus šio gamintojo atstovas Baltijos šalyse ir Ukrainoje. Daugiau info galite rasti www.skodas.lt ir www.fibointercon.com.ua .
Kaina
sutartinė
+37061416991
skelbimo autorius: Gediminas