Kaina
€ 4,185

Automobilio salono cheminio valymo įranga SteamLur

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Https://steamlur.eu/lt/automobiliu-salonu-valymo-kebulo-plovimo-iranga/
"E-Wash" kėbulo, variklio plovimui, salono ekologiškam, cheminiam ir sausam valymui. Plauna ir poliruoja garais, vienam automobiliui išnaudojant apie 4 litrus vandens, nereikalauja drenažų turėjimo. E-wash – yra ekologiška įranga, atverianti papildomas galimybes automobilių plovimo sektoriuje ir reikalaujanti minimalių investicijų.
E-wash – garų generatorius, specialiai sukurtas automobilio plovimui iš išorės ir salono cheminiam arba ekologiškam (garais) valymui. Kompleksiniam automobilio plovimui E-wash panaudoja tik 4-5 litrus vandens. Šepečiai – antgaliai pagaminti iš natūralaus pluošto atsargiai prižiūrį dangą, garai idealiai valo ir šalina riebalus nuo paviršiaus ir poliruoja. Plovimas garais su E-wash yra mobilus, gali būti atliekamas bet kurioje vietoje, nereikalauja plaunančiųjų priemonių panaudojimo.
Prietaiso E-wash privalumai: Garai idealiai valo paviršių, nepalikdami dėmių ir riebalų Ekonomiškas sprendimas automobilių plovyklai, nėra būtinybės statytis boxą (box) ieškoti patalpų, organizuoti brangiai kainuojančius nuotekų vamzdžius ir valymo statinių pastatymus Plovimas garais su E-wash gali būti atliekamas bet kurioje vietoje, įranga yra lengvai pervežamą iš vienos vietos į kitą Vienalaikio garų tiekimo ir įsiurbimo funkcijos dėka išvalys ir atnaujins natūralią odą ir audinį Cheminis, garinis, sausas salono valymas pasirinktinai Itin efektyvus vienalaikis cheminio ir karšto garo salono valymas Susitvarkys su sunkiais išpurvinimais, surinks gyvūnų kailį nuo veliūro paviršių, pašalins kramtomąją gumą Išplaus ir išdžiovins stiklus, išvalys visus plyšius ir sunkiai pasiekiamas vietas Sausais garais išvalys ir atnaujins lubas, nesukeliant medžiagų atsiklijavimo ir nutysimo E-wash funkcijos: Tvirtųjų ir skystųjų medžiagų aspiracija (įsiurbimas) Šilto vandens /plaunančiųjų priemonių teikimas 40 Vienalaikis garų/vandens/plovimo priemonės tiekimas ir aspiracija (įsiurbimas) Automobilio salono cheminis arba ekologiškas visapusiškas valymas Užpatentuotas aksesuaras – pistoletas skirtas vandens/garų teikimui su šepečio antgaliu Dideli ratai pritaikyti kelio dangai Automatinis vandens tiekimas į boilerį Yra numatytas prijungimas 220V 16 A skirtas galimam aspiratoriaus įrengimui Yra numatyta užpatentuoto mechaninio pistoleto skirto garų ir plaunančiųjų priemonių vienalaikiam teikimui gaunamam per 2 skirtingus vamzdelius (yra naudojamas valant aikštes, pašalinant kramtomąją gumą t.t.) panaudojimo galimybė.