Anglų kursai online Anglucentras.lt - tik 900 EUR

Paskelbta lapkričio 25 d., 2021

Sveiki,
Parduodu anglucentras.lt su online anglų kalbos kursais, daug medžiagos sukelta į youtube, yra sukurta daug nuorodų į svetainę, tačiau nesugebėjau išreklamuoti produkto, reikėtų savininko su sėkme, nes man nelemta dirbti su šiuo projektu. Yra daug mokymosi tekstų parašyta anglucentras.lt – visos autorinės teisės priklausys jums. Ši svetainė tinka jei norite mokytojauti, vertėjauti su anglų kalba, galbūt net su knygom ką nors užsiimti nes lygtai gerai reitinguojas “anglų kalbos knygos” Google, bet statistikų nemokų pažiūrėti. Verslo kaina 900 EUR.
Turinys :
1. Populiariausių 4000 angliškų žodžių audio/video žodynas. Įgarsino mergina, kurios gimtoji kalba yra anglų, matysite žodžių rašybą, žodžiai eina jų populiarumo tvarka.
2. TOP 10 anglų mokymosi knygų apžvalga ir TOP 3 kursų apžvalga
3. 55 Geriausi patarimai kaip savarankiškai išmokti anglų kalbą (anglucentras.lt rasite tik ribotą nemokamą patarimų skaičių)
4. Kiti video kursai – abecelė, amerikietiškos / britiškos frazės, idiomos, netaisyklingieji veiksmažodžiai, skirtumai tarp britų ir amerikiečių anglų kalbos
Kaina
€ 900
+37060273347
skelbimo autorius: Verslas