Analogų Lietuvoje neturinti, veikianti e-parduotuvė

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Parduodama veikianti e-parduotuvė ir UAB įmonė kartu.www.makemesmile.lt tai analogų Lietuvoje neturinti e-parduotuvė, kuri veiklą vykdo tik pusę metų, todėl galėsite ją suformuoti pagal savo norus.Parduotuvės veikla - maisto ir gėrimų rinkinių formavimas.
Yra sutartys su produktų tiekėjais, kurios garantuoja ir išskirtines nuolaidas. Taip pat sutartis su kurjerių tarnyba, leidžianti prekiauti ir siųsti prekes visoje Lietuvoje, o taip pat esant norui plėstis ir į Latviją bei Estiją. Kartu yra didelis kiekis jau pagamintų dėžių, sublimacinis presas puodukų gamybai, sublimacinis spausdintuvas, nuo karščio susitraukianti plėvelė bei fenas, kurie leidžia įpakuoti dėžę lyg kątik iš parduotuvės. Todėl be papildomų investicijų bus galima tęsti pradėtą veiklą. Perduodame ir savo sukauptą know how, bei pastebėjimus.
Reklamai skirta labai nedaug pinigų, todėl paslauga tik pasiruošusi visus stebinti. Instagram tinkle per mėnesį įmanoma surinkti po 2000 sekėjų be papildomos investicijos, todėl vien iš šio tinklo per metus galima gauti labai daug naudos. Parduodant įmonę atiduosime žinias ir įrankius kaip tai galėsite daryti.
UAB taip pat švari, tvarkinga, be skolų, bei PVM mokėtoja.
Daugiau informacijos telefonu ir susitikimo metu.
Kaina
€ 16,000