Žaidimų aktyvavimo kodų el. parduotuvė

Paskelbta kovo 10 d.

Parduodama skaitmeninių žaidimų aktyvavimo kodų el. parduotuvę - Gamesport.lt, su daugiau kaip 3000 žaidimų. Prekių kodai pristatomi automatiškai, Jums visiškai nieko nereikia daryti nes prekių kiekiai atsinaujina patys. Jūs galėsite kelti naujus žaidimus ar tobulinti prašymus, skelbti konkursus ir panašiai. Uždirbti galite iš prekių antkainio kuris nustatomas nustatymuose. Parduotuvė nereklamuota, bet įvykdyta užsakymų virš €550.
Pirkėjas gauna domeną https://gamesport.lt
El. paštas info@gamesport.lt
Visi failai
Tiekėjo kontaktai su žaidimų aktyvacijos kodais
Programuotojo kontaktai
Parduodamas paskolų palyginimo, siūlymo puslapis (affiliate). Viduje yra sukurta turinio valdymo sistema, kurios pagalba galėsite pridėti logo paskolų bendrovių, pridėti aprašymą, procentus, išmokamas sumas, savo affiliate nuorodą kiekvienam ir t. Uždirbate nurodę savo reklamos nuorodą ant paskolos, gaunate komisinį atitinkamai nuo paskolos bendrovės, įprastai apie ~16 -30 eurų jeigu žmogus paima paskolą ir panašiai jeigu antrą kartą pakartoja. Už registraciją taip pat gaunama nuo 2 iki 6 eurų. Gausite svetainę su failais ir domenu, prisijungimą prie dabartinio talpinimo serverio ir talpinimą.
Taip pat pateiksime partnerysčių programų (affiliate) platformų, kuriose galima susikurti atitinkamas nuorodas. Pradėkite užsidirbti jau šiandien!
Adresas: www.momentiniaikreditai.lt
Kaina šio projekto 200 eurų su serveriu ir domenu.
Išrašome sąskaitas- faktūras.
Kaina
€ 200