Kaina
€ 12,000

Veikiantis verslas - anglų kalbos mokykla vaikams

pažymėti
Paskelbta rugpjūčio 1 d.

Parduodama 6 sezoną Klaipėdoje veikianti klientų gerai vertinama vaikų nuo 4 iki 11 metų anglų kalbos mokykla! Mokykla įsikūrusi centrinėje Klaipėdos dalyje ir veikia frančizės principu. Frančizė apima visą Vakarų Lietuvos teritoriją, t.y. yra galimybė steigti padalinius arba vykdyti veiklą Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje ar Skuode.
Parduodamas verslas turi pilnai sukurtą mokymo metodiką 4 lygiams, klientų valdymo ir registracijos sistemą, veiklai pritaikytas jaukias ir žaismingas patalpas Klaipėdos centre, (mokymo klasės su baldais, televizoriais, kompiuterine ir programine įranga.) Mokykla turi savo svetainę ir FB paskyrą su maždaug 1200 sekėjų.
Klientų srautas metai iš metų 80-120. Didžioji mažųjų klientų dalis mokosi visus mokslo metus kartą per savaitę, t.y. 9 mėnesius, o jų tėveliai per mėnesį vidutiniškai į savo atžalas investuoja apie 60-70 eur.
100 m2 patalpos pilnai pritaikytos mokymui, ar vaikų dienos priežiūros centrui yra nuomojamos už 630 eur plius komunaliniai (ryšio, šildymo (apie 1.5Eur/m2), elektros, vandens). Yra virtuvėlė ir mažas darbo ar žaidimų kambarys)
Vaikų atostogų metu, mokykloje organizuojamos temines dienos stovyklos anglų kalba.
Dėstytojai-mokytojai apmokomi Vilniuje per 1-2 dienų trukmės įvadinį kursą.
Pardavimo priežastis-laiko stoka dėl pasikeitusių šeimyninių aplinkybių.

Apsisprendusiems įsigyti šią mokyklą per rugpjūčio mėnesį, suteiksime visokeriopą pagalbą dėl reklaminės kampanijos, personalo apmokymų ir kito reikalingo know-how.

Preliminari viso verslo kaina 12000 Eur.