Kaina
€ 1,375

Valymo Garais Įrenginys SteamLur

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d.

"E-Plus" profesionalus, itin efektyvus prietaisas, kuris sujungia garinio valytuvo ir galingo plaunančio dulkių siurblio funkcijas. "E-Plus" serija, tai patikimiausia rinkoje valymo, plovimo ir dezinfekavimo įranga.
https://steamlur.eu/lt/prekes/e-plus-salono-vidaus-cheminiam-garais-valy...
E-Plus – daugiafunkcinis prietaisas, skirtas valymui, plovimui ir dezinfekcijai. Jis sujungia profesionalaus garinio valytuvo ir galingo plaunančio dulkių siurblio funkcijas. Puikiai tinka automobilių ir kito transporto salonų, minkštų baldų, kiliminių dangų, patalpų, langų valymams. E-Plus yra idealus valymams plovyklose, viešbučiuose ir kt..
Valant E-Plus sugeba: Akimirksniu nuvalo ir išdžiovina stiklus ir veidrodžius Cheminis, garinis, sausas valymas pasirinktinai Itin efektyvus vienalaikis cheminio ir karšto garo valymas Išvalo kiliminę dangą, automobilio saloną ir lubas, baldus Pašalina dėmes, išvalo ir atgaivina kilimus, apmušalą Atnaujina ir išvalo gaminius pagamintus iš odos ir zomšos Pašalina rūdis Pašalina grybelį, pelėsius ir nemalonius kvapus Nuvalo riebalus ir suodžius Nuvalo silikoną, klijus ir kramtomąją gumą Išvalo, dezinfekuoja ištraukas ir ventiliacinius takus.