Kaina
€ 11

Valymas garais - SteamLur Įranga

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d.

Https://steamlur.eu/lt/pramonei-garu-valytuvas/valymo-plovymo-dezinfekav...
Valymas garais, kodėl tai puikus valymo būdas? Valymas garais yra puikus, patogus ir labai efektyvus valymo būdas. Be abejo, tai pavyksta tik su sąlyga, jog turite patikimą ir kokybišką garais valantį įrenginį.
Pagrindiniai valymo garais privalumai:
Ekologiškas valymo būdas, sukuriantis natūraliai galingą valymo jėgą, kurios dėka panaikinami kvapai iš giliausių sluoksnių; Valymo metu išsiskiriantys garai turi mažesnę vandens koncentraciją, o tai leidžia kontaktuoti su įvairiais paviršiais ir objektais; Valymas garais ne tik garantuoja puikius rezultatus, bet taip pat užtikrina daug greitesnį paviršiaus išdžiūvimą, palyginus su tradiciniais šlapio valymo metodais; Valymas garais sutaupys laiko, o ypač papildomų išlaidų įvairiems chemikalams ir valikliams; Puikiai tirpdo ir valo įsisenėjusius riebalus. Labai gerai pašalina dumblius, kalkes ir kitus nešvarumus; Puikiai pašalina nemalonius kvapus. Plytelių sienos ir grindys atrodys it ką tik suklijuotos, o jų siūlės atgaus įprastas spalvas; Tai nesukeliantis alergijos, antibakterinis valymas, kurio metu garais nuo valomų paviršių nuvalomi alergenai Saugus ir ekonomiškai efektyvus valymo būdas; Valymas garais nepalieka toksinių dalelių ir dėmių ant nuvalytų paviršių; Karštas garas nuo valomų paviršių žudo žinomas bakterijas: E-Coli, Listeria, Salmonela, bei kitus kenkėjus: dulkių erkutes, blusas, kandis. O taip pat, puikiai utilizuoja grybelio bei pelėsio sporas, todėl ilgam yra sustabdomas jų plėtimasis. Platus pritaikymas, pasiekiamos net sunkiai prieinamos vietos, kadangi kombinuojami papildomi valymo antgaliai. Garų valytuvas tai jūsų patikimas partneris Įvairios paskirties garų valytuvas gali padėti greičiau nublizginti tiek kietą grindų dangą ar langus, tiek pramonės įrangą. Be to, kadangi valant garais nereikia papildomų ploviklių ir valymo priemonių, mažiau teršite aplinką. Ant paviršiaus dideliu slėgiu purškiami garai pakelia purvą ir riebalus be jokių chemikalų naudojimo šiame procese.
Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo garais valantys prietaisai. Garais valančiame įrenginyje generatorius formuoja garus, kurie naikina bakterijas, mikrobus, alergenus, todėl medicininėms įstaigoms šis įrenginys yra tikras išganymas. Tačiau ir visiems žmonėms garų valytuvas gali palengvinti gyvenimą. Garais valantys prietaisai – tikrasis technikos stebuklas: ne tik plauna, valo, bet ir dezinfekuoja.
Garais valančio prietaiso veikimo principą nesunku suprasti: garų katile šildomas vanduo įvairiais garų valytuvo antgaliais išvedamas į paviršių stiprių karštų garų srovės pavidalu. Tokio valymo metu jūs sutaupote (nereikės pirkti buitinės chemijos priemonių) ir nepaverčiate savo darbo vietos chemijos preparatų lauku, nes šiam procesui naudojamas tik vanduo. Garais valančiu prietaisu jūs greitai pasieksite idealią švarą nekenkdami savo sveikatai ir aplinkai. Tai yra pagrindinis šio įrenginio privalumas.
Garų valytuvas
Garo mašina – efektyvus sprendimas verslui Garo plovimo mašina yra universalus įrenginys valyti: garais galima išvalyti bet kokį paviršių. Stalai, grindys, baldai, santechnika, veidrodžiai, langai, drabužiai ir net augalai – visa tai galima valyti garo mašina. Tam tikslui garais valančio prietaiso komplektacijoje yra visi būtini antgaliai: šepetys (grindims, stalams, langams), purkštukai (sunkiai pasiekiamoms vietoms, kampams), antgaliai-siurbliai (kilimams ir kiliminiams paviršiams).
Į ką verta atkreipti dėmesį?
Galia. Tai valymo greičio indikatorius. Kuo didesnis šis parametras, tuo greičiau generuojami garai ir geriau valomas paviršius.
Garų drėgmės valdiklis – labai naudinga parinktis. Galėsite pasirinkti sausus garus audinių paviršiui valyti (po valymo jie bus praktiškai sausi) ir drėgnus garus labiau užterštiems kietiems paviršiams.
Labai svarbus parametras – garų slėgis. Jei garų slėgis mažesnis nei 4 bar, įsisenėjusius nešvarumus toks garų valytuvas nepašalins. Profesionaliuose modeliuose slėgis siekia 6–11 bar.
Garų valymo sistemos – geriausia, efektyviausia ir patikimiausia plovimo įranga Mūsų įmonė SteamLur, pristato ir rekomenduoja tokias garų valymo sistemas kurios yra profesionalios, su plovimo priemonės ir garo teikimo funkciją, aprūpintais galingais aspiratoriais- skirti viešų ir gamybinių patalpų valymui, viešbučių valymui, pramoninių objektų ir po-statybinių darbų tvarkymui, tvarkymui profesionaliose virtuvėse, kepyklose, terasų ir aikščių valymui, ir t.t. Savyje sujungia profesionalaus garų generatoriaus ir galingo plaunančio dulkių siurblio funkcijas. Sistemos specialiai pritaikytos drėgnam cheminiam, ekologiškam garais, arba sausam valymui.
Panaudojimo sritis yra labai plati – tai pramoniniai objektai ir po-statybinių darbų tvarkymai, viešbučiai, viešos ir gamybinės patalpos, automobilių plovyklos, profesionalios virtuvės, prekybos centrai, baseinai, fitnes-centrai, muziejai, teatrai, kino-teatrai, jachtos, lėktuvų salonai ir t.t. Gariniai valytuvai efektyviai išvalo ir dezinfekuoja beveik visus paviršių tipus ir pašalina sunkias dėmes bei išpurvinimus, yra patikimi ir pritaikyti nenutrūkstamam profesionaliam panaudojimui.