Svetainių kūrimo platforma

Paskelbta kovo 4 d., 2020

Naujos kartos interneto svetainių kūrimo platforma https://bloky.co ieško investuotojo.
Turiu 17metų patirtį interneto svetainių kūrimo srityje, taip pat tarptautinių abdovanojimų. Esu sukūręs LeShopo el. parduotuvių nuomos platformą, kurioje el. parduotuves susikūrė daugiau kaip 700 vartotojų Lietuvoje ir tuo metu tai buvo pati populiariausia el. parduotuvių platforma. LeShopo projektas buvo patekęs į Oxygen London akseleratoriaus finalą. LeShopo buvo atrinktas iš 400 projektų į TOP20.
Stebėdamas rinkoje esančių interneto svetainių kūrimo platformų vystymosi tendencijas matau keletą nišų, kuriose gali sėkmingai veikti šis produktas.
Bloky pagrindinės savybės - itin paprastas valdymas ir svetainės kūrimas sudėliojant ją iš daugybės paruoštų blokelių. Tai padaro svetainės kūrimą žymiai lengvesnį ir greitesnį, nei didžiosiose platformose, kurios vis didina funkcionalumą ir pats procesas tampa vis sudėtingesnis, todėl sunkiai suprantamas neturintiems patirties.
Bloky taip pat siūlys API jungtis, kad svetainėse esantis turinys galėtų būti skleidžiamas ir į Mobiliasias programėles, socialinius tinklus ir t.t.. Bus galimybė naudoti Bloky kaip blokelių duombazę struktūrizuotai informacijai dalintis, kurią gali panaudoti įvairūs įrenginiai ir technologijos naudojant API. Blokeliai gali būti: video medžiaga, garso įrašai, užklausos formos, tekstai, galerijos, prekės ir t.t. Iš jų galima sudėti tiek interneto svetainę, tiek kursus, tiek el. parduotuvę, tiek ir kitus dalykus. Tai panašu į asmenines duomenų bazes internete, struktūrizuotas su tikslu dalintis visame internete.
Reikalinga investicija produkto sūkūrimui yra - 30 000eur. Kūrimo treukmė - 12mėn. Didelis privalumas jei investuotojas suprastų interneto svetainių kūrimo sritį.
Kaina
€ 30,000