Socialinė tarpininkė

Paskelbta vasario 15 d.

PASIŪLYMAS BENDRADARBIAUTI

Esu socialinė tarpininkė. Mano misija būti pagrindiniu partneriu galinčiu pasiūlyti tarpininkavimo paslaugą - tai dviejų pusių susitarimas siekiant išspręsti socialines problemas ir suteikti reikiamą pagalbą, kai asmenis ilgą laiką yra sunkioje situacijoje ir tai nėra išspręsta. Socialinis partneris kartu su asmeniu analizuoja probleminę situaciją ir ieško veiksmingų problemos sprendimo būdų:

· tikslo siekimas per diskusijas,

· dalinimąsi patirtimi, palaikymu ir pagalba sprendžiant socialines problemas,

· šalių susitarimo paieška, derybų procesas, situacijos stebėjimas.

Socialinis partneris padėtų: rasti tinkamą Jums sprendimą; išsikelti tikslus; nustoti atidėlioti ir pradėti daryti; atrasti bendraminčius ir palaikančią aplinką; prisiimti atsakomybę už savo išsikeltus tikslus ir daromus veiksmus. Kaip turite savo gydytoją? Trenerį? Advokatą? Galbūt finansų patarėją? O asmeninį socialinį tarpininką? Žmogų, galintį padėti Jums aktualiausiais klausimais.

Paslaugos formatas tinka visiems, kurie yra "užstrigę" gyvenime. Nori pokyčio, tačiau jo negali padaryti dėl įvairių priežasčių, kurie jaučia, kad turi didesnį potencialą ir gali pasiekti daugiau, bet to nesiryžta siekti. Skirtas visų amžių, profesijų žmonėms, nepriklausomai nuo jų turimos patirties.

Socialinė tarpininkė rūpinsis, kad žmogus pradėtų veikti ir daryti pokytį, padės jei pradedant pokyčius jaus, kad negali per save perlipti.

Noriu Jus padrąsinti – susisiekite su manimi ir mes susitarsime dėl mūsų bendradarbiavimo! Jei socialinės tarpininkės nereikia šiandien, kviečiu išsaugoti mano kontaktus ir pasinaudoti mano pasiūlymais galbūt pasikeitus situacijai.

P. S. Mano siekis pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir tai laikau būtinybe. „Esu altruistiškas žmogus, visada pasirengusi imtis gerų darbų”. Profesionalioje
veikloje ir asmeniniame gyvenime man yra svarbus „aiškumas – kuris reiškia meistriškumo pamatas“.


Mano kontaktai:

Inga Sazonova

El. p.: nikitinga@gmail.com

Kaina
sutartinė
+37060538128
skelbimo autorius: Inga