Praduodama veikianti be įsipareigojimų gamybos įmonė.

Paskelbta gruodžio 9 d., 2022

Veikianti gamybos įmonė: medienos gaminiai, vidaus durys, langinės, laiptai, laiptų pakopos, klijuoti skydai, kiti gaminiai.
Pilnai veikiantis verslas, įmonėje dirba susiformavęs pastovių 4-5 be žalingų įpročių kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas, pagrindiniai darbuotojai gamyboje dirba daugiau kaip 15 metų. Ilgametė veiklos patirtis ir tradicijos garantuoja išskirtinę paslaugų kokybę. Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje Viniaus miesto, Molėtų plento link vietoje. Patalpos yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis) įrengta stebėjimo kameros, šildymo sistema kurenama medienos atliekomis ir kietu kuru, yra vandentekis, wc, internetas, taip pat yra biuro patalpa.
Skaičiuojant nuo šių metų gruodžio mėnesio priimtų užsakymų kiekis su dabartiniu darbo krūviu yra 2 mėnesiams į priekį. Išrašytų už parduotas prekes, sąskaitų faktūrų kiekiai ir sumos, už vienerių arba diejų metų laikotarpį rodo, kad užsakymų skaičius yra pastovus.
Gamybiniame ceche yra visas reikalingas gamybai veikiantis staklynas -formatinio pjovimo staklės, pramoninės obliavimo ir resmusavimo staklės, trys stacionarūs frezeriai, karštas pramoninis presas, vakuminis presas, skydų presai, surinkimo presai, stacionarūs diskiniai pjūklai, kaltavimo frezeriai, faneruotei stalai ir kiti įrankiai. Šiuo metu įmonė teikia paslaugas -vidaus durų gamyba, laiptų gamyba, laiptų pakopų gamyba, palangių iš medienos gamyba, skydų klijavimas, gaminių faneravimas, presavimas, beicavimas, lakavimas ir dažymas, atliekami montavimo darbai.
Papildomai plėstis gamybai yra didelės galimybės.
Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), visa gamybai reikalinga įranga -staklynas, medžiagų ir furnitūros likučiai, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais. Gruodžio mėnesio pradžioje įmonė neturėjo praterminuotų įsiskolinimų vasltybinėms įstaigoms, taip pat neturėjo praterminuotų užsakovų įsiskolinimų.
Savininkas turi papildomą verslą, pardavimo priežastis -laiko stoka.
Verslui toliau plėstis yra didelės galimybės, reikia noro ir meilės darbui.
Kaina
€ 75,000