Pelningai veikianti mokykla su 2300eur/mėn GRYNOJO PELNO

Paskelbta lapkričio 21 d., 2020

Parduodama pelningai veikianti, šunų dresūros mokykla. Šių metų vidurkis 2 300eur grynojo pelno/mėn!
Norint valdyti, kad ir, MAXIMA, nereikia tūrėti patirties būnant kasininku :)
Veikla nesustabdyta ir neapribota, tad pajamas, gausite jau nuo pirmos dienos.
Parduodama tik mokykla su visu reikalingu inventoriumi, soc. tinklais, darbuotoju ir nuomos sutartimis. Įmonę pasiliekame sau - paprastesnis dokumentų tvarkymas parduodant ir jokios baimės pirkėjui, dėl užslėptų įsipareigojimų ar skolų. Per du metus, mokykla užsitarnavo gerą vardą ir yra viena savo srities lyderių, ne tik Klaipėdoje :) Užimtumas pastovus, didelis esamų ir buvusių klientų kiekis.
Pirmaisiais metais apyvarta siekė 30 000eur.
Šiais metais jau 32 000eur ir stabiliai kyla (reikia nepamiršti ir dviejų mėnesių, visiškai išbrauktų dėl karantino).
Dabartinio karantino metu, mūsų veiklai apribojimai nėra taikomi! O tai jau didelis pliusas naujam savininkui :) Prie to prisideda erdvios patalpos, su dar dviejų metų nuomos sutartimi ( netoli akropolio, taikos prospekte) 450eur/mėn su mokesčiais. Veiklai užtikrinti yra samdomas vienas darbuotojas. Savo srities specialistas. 1050eur/mėn su mokesčiais. Ir buhalterinė įmonė apie 100eur/mėn.
PAJAMOS:
Atėmus du, karantino mėnesius, dėl kurių veikla buvo visiškai sustabdyta, vidutinė mėnesio apyvarta siekia 4 000eur.
IŠLAIDOS (mėnesiui):
Atlyginimas darbuotojui 1050eur (čia jau su mokesčiais); Patalpų nuoma 450eur (su mokesčiais); Buhalterinės įmonės paslaugos 100eur; Soc. tinklų administravimas 100eur. Bendra išlaidų suma gaunasi apie 1700eur/mėn :)
PELNAS/mėn:
4 000 -1 700=2300eur
Kaina simbolinė - 6000eur
P.s. labai nesiderančiam pirkėjui, perduosime ne tik visą sukauptą know-how, bet duosime ir patarimų dėl galimų plėtros scenarijų :)
Visiems skaičiams turime patvirtinimus, viskas vyksta bankiniais pavedimais ir su tvarkinga buhalterija. Jokių paslėptų įsipareigojimų ar skolų. Prašome skambinti tik rimtai susidomėjusiems.
Kaina
€ 6,000