Kaina
€ 500

Parduodu darbo paieškos puslapį emigrantams.

pažymėti
Paskelbta liepos 30 d.

Parduodamas pilnai darbui paruoštas, veikiantis darbo paieškos puslapis skirtas emigrantams, norintiems sugrįžti į Lietuvą.
Užsienyje gyvena apie 700 tūkst. lietuvių emigrantų, kurių dalis grįžta arba svarsto grįžti į Lietuvą. Tam tikslui buvo sukurtas puslapis (Wordpress) su puikiu, lengvai įsimenamu domenu sugrizk.lt. Puslapyje integruotos visos reikiamos funkcijos (registracija, el.paštas, CV įkėlimas, darbų įkėlimas, naujienos), viskas automatizuota, gali būti ir kontroliuojama, lengvas ir nesunkus puslapio valdymas.
Yra FB (6,5k) ir IG puslapiai. Puslapis parduodamas kartu su juridiniu asmeniu ir visomis akcijomis.
Uždirbti galima keliais būdais - pvz. iš mėnesinių narysčių, darbo ar CV skelbimų (iš)kėlimo, reklamos. Dabar puslapis veikia narystės-klubo būdu, kada norint matyti visą turinį reikia registruotis, tačiau galima padaryti ir visiškai atvirą puslapį.
Pirma paleista reklama per FB emigrantų grupes buvo skirta patestuoti pirmą emigrantų reakciją į puslapį - nors darbų pasiūlos beveik nebuvo, pirmą diena užsiregistravo apie 50-60 vartotojų, gavome žinučių iš emigrantų.
Pagal strategiją buvo planuojama paleisti reklaminę kampaniją, tačiau dėl laiko stokos ir kitų projektų nebegaliu skirti puslapiui tiek laiko, kiek reikia, kad jis augtų, tad noriu perleisti į tinkamas rankas.
Dirbant kantriai ir daug galima sukurti puikų, į aiškią auditoriją orentuotą konkurentą cvmarket ir cvbankas puslapiams.
Daugiau info 862648846