Parduodamas transporto verslas su kontraktu ir kolektyvu

Paskelbta gegužės 31 d., 2022

Parduodama veikianti transporto (krovinių pervežimo) įmonė. Parduodame įmonę su galiojančiomis pastoviomis sutartimis, kolektyvu, vilkikais ir priekabomis (arba be jų).
Įmonė veikia nuo 2011 m. Turi pastovius užsakymus, patikimus partnerius, kuriems užsakymus atlieka Vokietijoje ir Prancūzijoje, taip pat be problemų surenkami kroviniai iš Lietuvos ir į Lietuvą kai reikia grįžti iš nuolatinio darbo ir vėl nuvažiuoti pasikeitus vairuotojui. Automobiliuose įdiegta Lock-tracker kontrolės sistema bei kita specifinė įranga, veikia pilnai tvarkingai. Įmonė dirba su 3 nuosavais vilkikais, viena nuosava priekaba ir 2 nuomojamomis. Vilkikai prižiūrimi oficialiame servise ir pilnai techniškai atnaujinami maždaug kas 1 metus. 2 vilkikai yra pirkti nauji ir 5 metus labai gerai prižiūrimi, todėl neturi jokių problemų, trečias vilkikas pirktas atskirai ir šiuo metu yra su variklio gedimu, todėl galima remontuoti (apie 4000-5000 eurų) arba parduoti tiesiog neremontuotą.
Kadangi du vilkikai figūruoja ant kitų įmonių, verslas gali būti parduodamas su 1 vilkiku Iveco Stralis 2017 m. ir su priekaba Krone MM475 2018 m.
Pirkėjui pageidaujant, galima parduoti ir su 2, ir su 3 vilkikais.
Įsigijus verslą galite be problemų plėstis - klientas yra viena didžiausių ekspedijavimo įmonių ES ir turime nuolatines sutartis dėl krovinių pervežimo kasdien, vienu metu galim vežti 5-7 vilkikais pagal tą pačią sutartį . Atsiskaitymai gaunami be jokių vėlavimų, pageidaujant užsakovas išmoka uždarbį ir anksčiau nei priklauso pagal sutartį. Įkainiai nuolat keliami atsižvelgiant į kylančias kuro ir darbo užmokesčio kainas. Vienas sunkvežimis uždirba apie 1000-1500 eurų per mėnesį, jei yra daugiau nei 5 sunkvežimiai, tai visi uždirba 1500-2000 eurų per mėnesį, pasiekus 10 ir daugiau sunkvežimių, uždarbis išauga iki 2000-2500 eurų pelno iš vieno vilkiko.
Užsakymų yra daug, todėl tereikia pirkti sunkvežimius ir samdyti vairuotojus. Kroviniai daugiausia vežami į Vokietiją ir Prancūziją.
Įmonės savininkai užsiima kitomis veiklomis ir neplečia verslo, neturi laiko prižiūrėti veiklos ir spręsti kartais iškylančias problemas, kurios transporto versle pasitaiko ištikus avarijai, sugedus automobiliui ir pan. Su 2-3 vilkikais pelnas yra minimalus, jo užteko sumokėti vilkikų lizingo įmokas, kurios jau praktiškai užbaigtos (paskutinio vilkiko lizingo likučiai bus padengti parduodant verslą).
Šį verslą reikia plėsti, turėti bent jau 6-7 vilkikus šiam užsakovui ir, geriausia, padidinti virš 10 vilkikų atliekant papildomus kitų užsakovų pervežimus, užsakymų pilna. Tada įmonė uždirbs 15 tūkst. ir daugiau pelno per mėnesį be problemų.
Dabartiniai savininkai pagelbės sėkmingai perimti verslą ir tęsti veiklą, kadangi nesinori tiesiog išparduoti tvarkingą įmonę su gera istorija, pastoviu kolektyvu ir naudingu kontraktu, norisi, kad įmonė toliau sėkmingai veiktų, plėstų veiklą ir kolektyvą. Savininkai investavo į šį verslą nemažai nuosavų lėšų, todėl nesinori, kad investicijos ir skirtas laikas prapultų veltui.
Verslo kaina su pastoviu kontraktu, kolektyvu, 1 vilkiku ir 1 priekaba - 75,000 eurų.
Galimos derybos ir nuolaidos perkant verslą su visais vilkikais kartu (kaina apie 130,000 eurų), tačiau, atsižvelgdami į bendrą nemažą viso komplekto kainą, siūlome ir sumažintos komplektacijos verslo pardavimą.
Kaina
€ 75,000