Parduodama komercinė svirplių ferma

Paskelbta rugsėjo 21 d., 2020

Parduodama veikianti svirplių ferma komerciniam auginimui. Patalpų (grindų / sienų / lubų) izoliacija šiluminės varžos ir spinduliuotės atžvilgiu leidžia drąstiškai sumažinti produkto savikainą, ypatingai šaltuoju metų laiku. Grindinis šildymas, rekuperacinė sistema, drėgmės ir temperatūros palaikymo sistema, antivirusinė kontrolė. Taip pat integruota vaizdo stebėjimo apsaugos sistema.

Patalpos suskirstytos į 10 zonų (šiuo metu penkios iš jų pilnai funkcionuojančios). Tokiu būdu galima palaikyti reikiamą mikroklimatą kiekvienoje zonoje atskirai, kas leidžia prisitaikyti prie esamos rinkos poreikio nešvaistant energijos. Taip pat yra atskira inkubacinė patalpa. Yra galimybė plėstis.

Ferma yra dalinai automatizuota, todėl užtenka vieno darbuotojo jai prižiūrėti.

Viskas įrengta pasisėmus patirties iš Tailando, Izraelio, Italijos, Olandijos ir kt. fermų. Svirplių auginimas taip pat yra dalinai automatizuotas ir nepanašus į „homemade“. Fermos našumas – 2t derliaus per mėnesį. Yra šaldikliai iki -25C, pramoninis IR dehidratorius ir kita spec. įranga darbui su svirpliais.

Ferma yra veikianti, šiuo metu ruošiama produkcija pagal sutartį. 2 mėnesiai pilnas servisas visais klausimais, tiek įrangos, tiek auginimo, tiek realizacijos.

Pardavimo priežastis – tik asmeniškai susitikimo metu.

Kaina: 65 000 €
Kaina
€ 65,000
+37060513851
skelbimo autorius: Prekes