Parduodama kapų lankymo/tvarkymo verslo idėja

Paskelbta liepos 15 d.

Parduodama kapų lankymo/tvarkymo verslo idėja. Yra sukurtas puslapis su kapaviečių lankymo-tvarkymo paslaugomis visoje Lietuvoje
Puslapis generuoja po 15 žinučių bei 5-10 skambučių per dieną iš potencialių klientų.
Šiuo metu rinkoje kapaviečių tvarkymo paslaugos apimančios gėlių palaistymą, antkapio nuvalymą, šiukšlių surinkimą bei žvakutės uždegimą siekia nuo 30 iki 60 eurų už vienkartinį sutvarkymą, bei apie 400 eurų už metinę priežiūrą, todėl atsiperkamumas būtų labai greitas.
Papildomai galima būtų siūlyti kitus su kapaviete susijusius darbus, tokius kaip dekoravimas skaldele, gėlių sodinimas, pamatų betonavimas, uždengimas plokšte ir kt. dėl didesnio pelno.
Vos tik pradėjus šią idėją supratau jog šis verslas ne man, vykdau daug kitų darbų ir projektų ir vienam tvarkyti, bendrauti su žmonėmis bei organizuoti sutvarkymą kituose miestuose yra per sunku, taip pat neturiu jokių žinių apie augalus, sudodininkystę ir tt.
Žiūrint į tai, kiek žinučių ir skambučių yra gaunama net neabejoju šio verslo sėkme žmonėms kurie nori nuoširdžiai tuo užsiimti. Taip pat jau yra 2 klientai (kurie atsirado per pirmas 2 puslapio veikimo dienas) norintys metinės kapų priežiūros už 400 eurų.
Puslapio perdavimas, potencialių klientų perdavimas, išaiškinimas kaip viskas veikia bei visokeriopa pagalba verslo pradžioje kainuotų 2500 eurų.
Kilus klausimams skambinkite +37062352186 arba rašykite benas02@gmail.com
Taip pat domina bendradarbiavimas su tuo užsiimačiomis įmonėmis, galėčiau surasti nemažai klientų už komisinį atlygį nuo surasto kliento ar nupirktos paslaugos.
Kaina
€ 2,500