Kaina
sutartinė

Interjero Salonas Sukurk darbo vietą sau ar žmonai

pažymėti
Paskelbta liepos 29 d.

Prestižinėje vietoje esantis ir didelį praeivių srautą turintis interjero salonas. Tai pagrindinėje Kauno senamiesčio gatvėje esantis salonas, tiek vidus atrodo įspūdingai, pastato fasadas šiemet renovuotas.

Yra visa reikiama nauja, moderni prekybinė įranga, patalpos puikiai įrengtos 2018 metais.
(Parduotuvės patalpos yra nuomojamos pasirašius tikrai palankią su teisininkais ilgai derintą ilgalaikės nuomos 10m. sutartį už labai teisingą - žemesnę nei rinkos kainą).

Parduosiu kartu su prekių likučiais.
Vykdant veiklą ją reikėtų šiek tiek plėsti, idėjų yra daug, tačiau trūksta laiko. Savininkui tai yra III - čioji veikla todėl ji šiek tiek šlubuoja, tam kam tai būtų PIRMOJI veikla, šlubuoti ji netūrėtų. Viską papasakosiu susitikus. Svarstyčiau ir galimybę vykdyti ir bendrą veiklą, tačiau tam reikalingas aktyvus, šiuolaikiškas žmogus. Idealiausias ir tikriausiai tobuliausias variantas interjero dizainerei ar interjero dizaino studijai. Tam yra ir pritaikytos erdves ir susitikimu zonos ir absoliučiai viskas ko galetu prireikti, norint tureti prestižo prasme A klases salona, studija.

Taip pat tai puikus variantas veikliai moteriai (arba vyrui) kuri turi energijos, noro, derybinių sugebėjimų, strategavimo geną, ir "gerą akį" gražiem daiktam, arba vyrui ieškančiam savo žmonai užimtumo, turinčiam šiek tiek laisvų pinigų ir žinančiam, kad žmona geba ne vien tiek ištisą dieną grožio salonuose prasėdėti.

Kaina simbolinė - sutarsim. Galim bandyt paišyt ir atidėjimo schemas.

Parduodu versla, parduodamas verslas, parduodamas interjero salonas.