Ieškoma investicija būsto nuomos startuoliui

Paskelbta gruodžio 13 d., 2022

20 metų programavimo, dizaino ir projektų valdymo patirties turinti komanda kviečia prisijungti prie bendro projekto Nekilnojamojo turto ir IT srityje.
Kuriame inovatyvų tarptautinį produktą - “Renter” programėlę siūlančią modernią ir patogią gyvenamosios vietos nuomą.
Visoje Europoje ir didžiuosiuose pasaulio miestuose yra itin aktuali būsto nuomos problema - būsto nuoma brangsta, paklausa didėja, nuomininkai ieško su kuo galėtų apsigyventi butuose kartu, ieško patikimų nuomotojų, o nuomotojai - patikimų nuomininkų. Kuo didesnė konkurencija būsto nuomai - tuo sudėtingiau rasti patrauklų būstą.
Mūsų siūlomas sprendimas leis nuomojantis būstą naudotis reitingų sistema, rasti norinčius gyventi kartu, matyti apie juos išsamią informaciją, reitingus ir atsiliepimus. Rasti būstą nuomai be tarpininkų. Visa tai vyks mobiliojoje programėlėje, kuri taps neatskiriama studentų ir jaunų žmonių kompanione. Programėlės veikimas tarptautiniu mąstu leis rasti būstą ir kitose šalyse į kurias ketinama keliauti.
Ieškoma 50 tūkst.eur. Investicija pilnai veikiančiam produktui sukurti. Iš kurių 20 tūkst. skiriama programavimui ir 20 tūkst. marketingui, 10 tūkst. projekto palaikymui iki sekančio etapo.
Mūsų turima patirtis kuriant interneto svetaines ir įvairias platformas NT rinkos dalyviams - agentūroms, statytojams, tarpininkams leidžia panaudoti didelę programinio kodo dalį, todėl programavimo kaštai yra labai maži. Didelė programavimo patirtis leidžia kurti produktą labai tikslingai ir apgalvotai, negaištant laiko “futuristinėms” funkcijoms. Mūsų požiūris maksimaliai praktiškas ir orientuotas į tikslą - sukurti sėkmingą tarptautinį produktą.
Daugiau informacijos telefonu - 8~671 41571. Išsamiai į klausimus esame pasiruošę atsakyti po darbo valandų, darbo dienomis.
Siūloma 20% akcijų dalis Lietuvoje veiksiančio projekto ir 5% tarptautinio projekto.
Dabartinis interneto svetainės adresas: https://renter.lt
Kaina
€ 50,000