Ieškau smulkaus verslo partnerio užsienyje

Paskelbta briželio 21 d., 2020

Ieškau smulkaus verslo partnerio, gyvenančio užsienyje.

Esmė: Brokeris Robomarkets turi gerą investicinę RAMM platformą (https://ramm.roboforex.com/) joje sėkmingai dirbdavau, kol nuo 2019 metų birželio 1-osios paslaugos Lietuvos klientams tapo neprieinamos. Kadangi gerai sekdavosi, o prieigos dabar nebėra, reikalingas partneris, kuris galėtų atsidaryti savo paskyrą (pasirinkti valiutą usd atsidarant) ir užsiregistruoti kaip kitos šalies pilietis, kuriam RAMM paslaugos yra prieinamos. Registracijai reikia įrodyti gyvenamąją vietą pateikiant sąskaitas pvz. už komunalinius mokesčius gyvenamuoju adresu ir apmokėjimo kvitus.

Darbas: Platformoje sukuriama viešai, bet anonimiškai prieinama paskyra (platformoje vadinama „strategija“, aukščiau pateiktoje nuorodoje rasite esamų strategijų reitingus), kurioje matosi autoriaus prekyba valiutų rinkoje einamu metu, ir prie kurios jungiasi kiti investuotojai, kurie automatiškai kopijuoja autoriaus atidaromus sandorius. Uždirba autorius- uždirba investuotojai, autorius patiria nuostolius- investuotojai taip pat patiria nuostolius, bet investuotojų sąskaita yra pačių rizika, autorius rizikuoja tik savo prekybine sąskaita. Nėra rizikos už svetimus pinigus. Sėkmingai dirbant, savaitės pabaigoje brokeris perveda pelno dalį nuo investuotojų pelno. Čia ir yra mano pasiūlymas. Jūs atsidarote RAMM paskyrą, suteikiate man visą prieigą darbui, tai yra prisijungimą prie Robomarkets paskyros ir prie RAMM paskyros. Aš atidarau vieną ar kelias strategijas. Vienai strategijai atidaryti reikia įnešti po 50 usd – mano išlaidos. Tikėtina, kad sėkmingai dirbant tik po kelių savaičių pasirodys pirmosios išmokos. Tada Jums už paskyros naudojimą 20% nuo gautų išmokų. Išsivesti galima į kortelę ar į kitas internetines sistemas. Iš patirties: būdavo daug savaičių ir be pelno, būdavo keli šimtai, buvo ir virš tūkstančio usd. Visos išlaidos būtinos prekybai būtų iš mano dalies. Jums už paskyros naudojimą savaitės gale 20% nuo pelno, jei toks bus.

Jums turėtų kilti abejonės dėl saugumo. Bet Jūs bet kada galit pakeisti slaptažodžius ir viskas nutrūks. Didesnė rizika tenka man dėl įdėtų savo lėšų, darbo, laiko.

Dėl informacijos skambinti 860081162, geriau po 18h.
Kaina
sutartinė